Jak se permanentní make-up provádí

Klientka se s odbornicí dohodne na požadovaném tvaru a barvě. Obočí, linky, rty se nejdříve předkreslí, vybere se barva a po odsouhlasení klientky se tetuje.
Tetuje se pouze na kůži, která se dopředu znecitliví anestetiky ve formě krému a pro klientku je tetování téměř bezbolestné. Tatérka používá pouze sterilní jehly na jednorázové použití. Vše se provádí v profesionálním sterilním prostředí. Délka zákroku se pohybuje podle náročnosti a typu úpravy obličeje. Přibližně trvá 1 až 2 hodiny.
Po aplikaci permanentního make-upu může dojít k lehkému začervenání či otoku, který se ztratí během prvního dne.
Je běžné, že se v místě aplikace permanentního make-upu objeví drobné stroupky, které se nesmí v žádném případě olupovat nebo škrábat. Stroupky se samy po 3-4 dnech odloupnou. Je také dobré v prvních dnech po aplikaci pigmentu místa příliš nenamáčet (plavání apod.) či vystavovat nadměrnému slunečnímu záření (solárium). Pokožku po dobu hojení ošetřujete speciální mastí Bepanthen Plus.

Pokud je klientka spokojena, je poučena o následné péči, popřípadě o korekci.

Čím se permanentní make-up provádí

Permanentní make-up se provádí americkým tetovacím strojkem iStar – novinka v mikropigmentační technologi. Velmi šetrně vpravuje pigment do kůže, urychluje aplikaci, hojení a zákrok je pro klientku téměř bezbolestný.

Permanentní make up se provádí za použití anestetik ve formě krému pro zajištění komfortu pro zákaznici. Anestetika jsou zahrnuty v ceně.

Michaela Havlová

Tetovací strojek iStar

O našem studiu

Permanentní make-up provádím v Táboře v Jihočeské univerzitě, kde nabízím tyto služby: permanentní tetování obočí, rtů a očních linek.

Je potřeba se nejprve předem objednat!